Wynajem, wyposażenie i zarządzanie dzięki danym

Nasza technologia bierze na siebie wszystko to, co do tej pory niepotrzebnie zabierało uwagę naszych klientów, a oni mogą skupić się na tym co najważniejsze
– efektywnym budowaniu swojego biznesu.

Rekomendacje od ręki, bez ręcznego szukania.

Analizujemy setki zmiennych, aby przygotować rzetelne propozycje i wskazać idealne biuro dla Twojej firmy.

Największa baza danych wymaga unikalnego podejścia do jej analizy. Nasz autorski sposób porównywania budynków i usług oznacza koniec z ręcznym przeczesywaniem ofert. Powiedz czego potrzebujesz, otrzymaj natychmiastowe rekomendacje i oszczędzając czas.

Szkiełko i oko

Wybór biura nie musi być oparty na intuicji i niepewności.

Nasza autorska technologia do wyszukiwania powierzchni i wyliczania wymiarów atrakcyjności lokalizacji analizuje m.in. położenie, natężenie ruchu, komunikację miejską czy usługi w okolicy.

Umożliwia nam to precyzyjne i obiektywne porównanie wszystkich nieruchomości spełniających podstawowe kryteria według efektywności komunikacyjnej oraz dopasowania do zdefiniowanych przez Ciebie i Twoją firmę priorytetów.

24k budynków oferujących biura
600h na dojazdy
Tyle średniej wielkości firma (ok. 50 pracowników) może zaoszczędzić rocznie.
30 000 PLN na wynajmie

Baza jak na drożdżach

TenanTeam to już dzisiaj największa baza powierzchni i usług w branży nieruchomości komercyjnych, która cały czas rośnie. Nawet teraz, kiedy czytasz te słowa.

Drugim technologicznym rozwiązaniem wyróżniającym TenanTeam jest narzędzie do „wykopywania” informacji o budynkach i usługach. Analizujemy nie tylko strony, ale również zdjęcia zawierające wartościowe dane. Największa baza oznacza największy wybór, dlatego to w TenanTeam Twoja firma ma największą szansę na znalezienie i stworzenie idealnej przestrzeni.

Zespół TenanTeam

Za każdą technologią stoją ludzie.

Łączymy świat IT z nieruchomościami. Poznaj nasz interdyscyplinarny zespół, którego celem jest nowe zdefiniowanie procesu najmu i obsługi powierzchni.